Jo Missotten

Voorzitter

+32 479 919 617

jo.missotten@limburgsekeverclub.be


Jos Scheepers

Ledendienst

+32 475 352 758

jos.scheepers@limburgsekeverclub.be


Frank Willems

Bestuurslid

+32 497 520 520

frank.willems@limburgsekeverclub.be

Frank Vanspauwen

Schatbewaarder

+32 474 975 780

frank.vanspauwen@limburgsekeverclub.be


Annie Nulens

BFOV Verzekeringen

+32 494 423 229

annie.nulens@limburgsekeverclub.be


Inge Bielen

Bestuurslid

+32 476 272 753

inge.bielen@limburgsekeverclub.be

Carla Verdingh

Secretaris-redatie

+32 497 336 157

carla.verdingh@limburgsekeverclub.be


Johan Crommen

BFOV Verzekeringen

+32 11 322 750

johan.crommen@limburgsekeverclub.be


Filip Kellens

Bestuurslid

+32 472 245 800

filip.kellens@limburgsekeverclub.be


In Memoriam

Roald Gerrits

Roald Gerrits

 

Je gedachtenis zal immers blijven, 

te vroeg ben je van ons heengegaan. 

Wij houden van je en zijn je dankbaar, 

voor alles wat je hebt gedaan.